Formentera

5 بهمن 1396

Formentera جزیره ای برای آن دسته از مردم است که می خواهند در تنهایی مطلق استراحت کنند، جزیره ای مطلقا برای فردگرایان و نه جمعیتی از مردم. در این نقطه مردم تمایل دارند زندگی ساده تری داشته باشند که فقط بتوانند از تابش خورشید بر ساحل زیبا لذت ببرند و زمانهایی پر از آرامش برای خود داشته باشند. 

به عنوان یکی از آخرین مکانهای تحریف نشده توسط توریستم مدرن، این منطقه پذیرای مردمی است که می خواهند در زندگی ساده تری غرق شوند. 

دریا به طور شگفت انگیزی شفاف می باشد و تنوع استثنایی از زندگی دریایی را در بر میگیرد که آن را به مکان کاملا مناسبی برای غواصی در عمق کم و ماهیگیری تبدیل می سازد. کیفیت غذای دریایی صید شده از اطراف این جزیره هیچ گاه در درجه ی دوم نسبت به هیچ مورد مشابهی قرار نخواهند گرفت!!!

یک دوچرخه اجاره کنید و از جمعیت دور شوید و در طول راه های مخصوص دوچرخه سواری به رکاب زنی بپردازید. همچنین از اتوموبیلهای الکتریکی هستند استفاده کنید و جزیره را بگردید. یا قایقی را چارتر کنید و به جزیره های نزدیک بروید.

اگر شما رویای دیدن سواحل خیره کننده ی سفید را دارید حتما خواهید توانست آن را تجربه کنید. سواحل تقریبا کشف نشده را کشف کنید و در آنها به خوردن شام بپردازید.

در روزهای گرم آفتابی زمستان و پاییز شما می توانید برای ساعتها در سواحل تقریبا خالی جزیره قدم بزنید. 

زیبایی ساده ی Formentera می تواند بیش از حد تحمل باشد ولی شما مطمئنا قطعه ی از بهشت شخصی خودتان را در این محل پیدا خواهید کرد در حالی که از ترکیب صداهای آرامش بخش، جو پر از شادی، آرامش و توازن با طبیعت روح و روان شما را مملو از خوشی خواهد کرد.

 

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .